Сервіс

Услуги которые, вас, заинтересуют

Сервіс


Ремонт і ТО навантажувачів - оперативно і надійно

Контакт з сервісом: (050) 450 53 96

Діагностика навантажувачів по Києву та Київській обл.

• Виїзд на місце експлуатації навантажувача для проведення сервісного обслуговування, діагностики та ремонту.

• Діагностика та оцінка рентабельності проведення ремонту.

• Підбір запасних частин необхідних для ремонту

Ми здійснює повний спектр послуг по сервісному обслуговуванню, а також ремонту навантажувачів усіх брендів.

Ремонт електронавантажувачів, дизельних і бензинових навантажувачів китайських, японських, американських і європейських брендів. Сервісне і технічне обслуговування навантажувачів

Ремонт навантажувачів в Києві - сервіс і технічне обслуговування навантажувачів і складської техніки

Ми так само надаємо можливість оренди навантажувача на момент ремонту навантажувача, що б уникнути простоїв в роботі

Гарантія та сервіс

умови гарантії на нові навантажувачі

Гарантія на новий навантажувач становить 12 місяців або 2000 мотогодин з моменту введення в експлуатацію.

Гарантія зберігається при дотриманні інструкції по експлуатації та проведенні своєчасних робіт з технічного обслуговування.

Сервісне обслуговування

Технічне обслуговування проводиться тільки нашою компанією. Обслуговування проводиться відповідно до періодичності, зазначеної нижче, грунтуючись на показаннях лічильника мотогодин.

Періодичність технічного обслуговування:

ТО 50 м / год
ТО 250 м / год
ТО 500 м / год
ТО 750 м / год
ТО 1000 м / год
ТО 1250 м / год
ТО 1500 м / год
ТО 1750 м / год
ТО 2000 м / год
Цикл проведення технічного обслуговування повторюється через кожні 2000 годин напрацювання.Зламався один з навантажувачів? Або працює недостатньо якісно: утруднений хід при підйомі, «через раз» запускається двигун, вийшла з ладу коробка передач або навантажувач перестав піднімати розрахований вагу? Наші майстри виправлять будь-яку проблему в максимально короткий термін!

Але що робити в той час, поки навантажувач в ремонті? Адже під час навіть не тривалого ремонту налагоджена робота підприємства і складського приміщення може бути під загрозою.
Ми розуміємо, наскільки важливо забезпечувати своєчасні відвантаження поставок і чітку роботу підприємства, тому на час ремонту наша компанія може надати взамін робочу техніку з відповідним підйомним вагою!
Види ремонтних робіт і ТО навантажувача

Який ремонт навантажувачів проводиться нашими майстрами? Абсолютно будь-який, починаючи з діагностики поломок і дрібних робіт, які може здійснити виїзний майстер на місці, закінчуючи капітальним ремонтом навантажувачів або окремих його вузлів і механізмів (ремонт коробки передач, ходової частини та механізму поворотів, двигуна, гідравліки, штабелерів, заміна коліс, Перепресовка шин на вилочні навантажувачі та інші види робіт). Крім цього, ми здійснюємо технічне обслуговування навантажувачів, а це в свою чергу в майбутньому дозволить істотно заощадити на ремонті, запобігти несподівані поломки і заміни деталей.
Переваги ремонту навантажувачів компанією ГРОССЛІФТ

Є як мінімум кілька переконливих причин роботи з нами, які оцінюють всі наші клієнти:
оперативна робота і виїзд майстра (практично завжди є вільний майстер готовий до миттєвого виїзду до клієнта);
надзвичайна швидкість ремонту (в першу чергу, завдяки великому складу запасний частин для навантажувачів та іншої техніки, тому не доведеться тижнями чекати замовлених деталей);
низька ціна на ремонт і заміну деталей (ми працюємо безпосередньо з виробниками навантажувачів і саме у них замовляємо оригінальні деталі без націнок).
Звертайтеся до наших менеджерів: ми проконсультуємо щодо технічного обслуговування, вартості та термінів ремонту, наявності деталей і відповімо на всі питання, що цікавлять!

Тема форми

Тема форми

Задати питання

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Отримати консультацію