Покупка бу навантажувачів - оперативно та надійно

Услуги которые, вас, заинтересуют

Покупка бу навантажувачів - оперативно та надійно


Викуп навантажувачів за вигідними цінами.

Будь-яка техніка повинна працювати і приносити дохід. Якщо навантажувач стоїть без діла, власник втрачає гроші як мінімум з трьох причин:

через простій, адже в цей час він міг би працювати і заробляти;

через зниження експлуатаційних ресурсів (гумки пересихають, мастило густіє, масло розкладається і акумуляторні батареї втрачають енергоємність);

техніка застаріває природним чином і втрачає в ціні.

Після року або двох простою навантажувача, часто вже потрібно робити ремонт або техобслуговування і, відповідно, вкладати гроші в реанімацію пристрою, а це додаткові витрати. Та й старіння дає про себе знати - навантажувач, якому 8 років, коштує дешевше схожої моделі 3х річного віку. І той факт, що 5 років він простояв, а не працював, не сильно вплине на його кінцеву ціну.

Тому, якщо складається ситуація, що ваш навантажувач буде довгий час не затребуваний, має сенс продати його, а через рік-два, якщо буде потрібно, купити новий. Таким чином ви збережете кошти, а потім отримаєте абсолютно нове обладнання.

Як краще продати навантажувач?

Є як мінімум два шляхи:

Продавати самостійно через оголошення.

Зв'язатися з нашим менеджером і домовитися про швидкий викуп.

У першому випадку ви витрачаєте час і сили на пошук покупців, узгодження, переговори і т.д. Це може бути довгий і складний шлях, адже покупці бувають різні.

У другому - просто телефонуйте нам, і всі турботи ми беремо на себе. Є маса варіантів викупу, оплата за безготівковим і готівковим розрахунком.

Більше подробиць ви отримаєте, зв'язавшись з Дмитром по телефону 0504505396. Дзвоніть, будемо раді.

Тема форми

Тема форми

Задати питання

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Отримати консультацію