Про нас

.

Наша компанія

Вилочные погрузчикиКомпанія «ГРОССЛІФТ» є одним з лідерів складського обладнання і складської техніки на вітчизняному ринку.
Компанія надає повний спектр товарів і послуг, що забезпечують повноцінну роботу складських підрозділів будь-якого рівня.
Пріоритетом в роботі компанії є задоволення потреб клієнтів. Компанія поставляє виробниче нове обладнання і устаткування вживане (вторинний ринок). Для продукції компанії як первинного, так і вторинного ринку характерні висока якість і надійність в експлуатації.
Компанія безперервно веде роботу над розширенням асортименту продукції: все обладнання підбирається з оптимальними технічними характеристиками відповідно до потреб замовників.
ТОВ «ГРОССЛІФТ» є офіційним імпортером відомих світових виробників складської техніки CLARK, Maximal, XILIN
Компанія надає обладнання в оренду з подальшим його викупом. Можливість укладення договору лізингу поширюється на всі види представленої техніки. Якщо Оренда техніки необхідна клієнту на короткий проміжок часу і купувати його немає необхідності, компанія здає в оренду обладнання на вигідних умовах для замовника за оптимальною вартістю.
Компанія працює понад 12 років на ринку техніки для складських приміщень, кваліфіковані фахівці напрацювали багатий досвід в реалізації, проведенні технічного обслуговування Складський техніки
Великий склад навантажувачів, понад 50 од. техніки в наявності бу і нової.
Погрузчик
grosslift1.png

Основні напрямки діяльності

  • реалізація устаткування для складів: візки, підйомні столи, захоплення і т.п .;

  • продаж нових шин для навантажувачів, запрессовка шин;

  • продаж складської техніки світових виробників, нової і б / у

  • навантажувачі, штабелери, річтраки, електричні візки;

  • запчастини для складської техніки в асортименті;

  • оренда навантажувачів.

  • послуги з ремонту та сервісного обслуговування
  • Фахівці високої кваліфікації виїжджають за місцем вимоги замовника для проведення технічного обслуговування обладнання і техніки, дотримуючись відповідних вимог і норм.


Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Отримати консультацію